Sulūžo kompiuterio vyriai, išlūžo lizdas, ar verta taisyti?

Daugelis nešiojamų kompiuterių nepasižymi labai tvirta konstrukcija, o dėl intensyvaus naudojimo neretai fiziškai susidėvi ar sulūžta įvairios laptopų jungtys, o dažnai išlūžta ir kompiuterio ekraną laikantys vyriai. Jei sulūžo Jūsų kompiuterio USB, HDMI ar maitinimo lizdas, nenusiminkite, išmesti kompiuterio dar nereikia. Mes taisome sulaužytas jungtis ir lizdus, keičiame ekrano vyrius ir remontuojame ir keičiame sulūžusius korpusus. Jei abejojate ar beverta kompiuterį taisyti kreipkitės- įvertinsime kompiuterio būklę, ir nustatysime kompiuterio remonto kainą prieš jį taisydami.

Litavimo darbai- lizdų remontas

laptopo jungciu litavimas

Lituojamų kompiuterio jungčių įvairovė

Išlūžo maitinimo lizdas? Sandėlyje turime daugelio kompiuterių modelių įkrovimo lizdus, dėl to maitinimo lizdo keitimas paprastai atliekamas per 1-2 darbo dienas. Dėl išlūžusio maitinimo lizdo gali sugesti kompiuterio pagrindinė plokštė. Tokiu atveju taisymo sąmata kelis kart didesne, nei tuomet kai atliekamas tik kroviklio lizdo remontas. Todėl, jei stipriai kaista kompiuterio korpusas šalia maitinimo lizdo, sujudinus kroviklio laidą mirksi „Power LED” indikatorius ar jaučiamas svilėsių kvapas rekomenduojame negaišti ir pristatyti įrenginį remontui. Išsidėvėjo, ar netyčia sulūžo kori nors kompiuterio jungtis? Mes galime perlituoti populiariausias kompiuterio jungtis: USB, microUSB, miniUSB, HDMI, microHDMI, FireWire (e1934), VGA, DVI, Display Port, audio ir mikrofono lizdus, COM, RJ45 ir daugumą kitų jungčių.
Kompiuterio lizdo perlitavimas- orentacinė kaina 25.00 €
Plenšetinio kompiuterio jungties perlitavimas- orentacinė kaina-20.00 €

Nešiojamų kompiuterių vyrių ir korpusų remontas.

Keičiame nešiojamų kompiuterių korpusus ir vyrius (lankstus), esant galimybei remontuojame esamus. Dažniausiai pasitaikantis nešiojamų kompiuterių mechaninis gedimas suskilęs ar lūžęs korpusas, ekrano dangtis ir vyriai (lankstai). Taip nutinka ne tik dėl neatsargaus naudojimo, kuomet kompiuteris numetamas, bet ir dėl gamintojų kaltės, kuomet panaudojama pigi plasmasė ar neapgalvotas konstruktyvas. Ypač dažnai „savaime” suskyla ASUS ir eMACHINES kompiuterių apatinė korpuso dalis prie kurios tvirtinami ekrano vyriai.

Sulauzyti Hp lankstai

Standartinė HP DV7 kompiuterio problema.

Suskilus korpuso detalei rekomenduojama ją keisti nauja, tačiau dažnai gamintojas nebeturi reikalingos dalies. Mes surandame ir klientui nuperkame naudotą reikalingą detalę iš ardomo dalimis kompiuterio be papildomo mokesčio. O jei tai įmanoma suklijuojame senąją.
Jei sulūžo ekrano vyriai beveik puse atvejų nauji vyriai nebegaminami, sudėtingiausia gauti naujus Sony, Medion ir MSI vyrius. Bet, nenusiminkite nemažą atsargą šių naudotų detalių laikome savo dirbtuvėje. Laptopo vyriai turėtų būti keičiami abu vienu metu, bet dėl ankščiau minėto naujų detalių stygiaus neretai priimamas sprendimas keisti tik sulūžusį. Dėl skirtingo vyrių amžiaus ir susidėvėjimo jų pasipriešinimas lankstant skirtingas, ko pasekoje ekrano dangtis uždarant/atidarant skersuojamas. Dėl nevienodo vyrių lankstumo galimi ekrano matricos dešifratoriaus kontaktų grupės pažeidimai (atsiranda linijos ekrane arba neveikia dalis ekrano). Kad išvengti tokio gedimo keisdami vienos pusės lankstą stengiamės kiek įmanoma vienodžiau sureguliuoti abu vyrius, į ką kiti meistrai dažniausiai nekreipia dėmesio. Sutvarkome didžiąją dalį mechaninių kompiuterių aparatinės dalies gedimų, kurios kitur remontuoti atsisakė.
Kompiuterio vyrių keitimas- orentacinė kaina 20,00 €
Kompiuterio korpuso remontas- orentacinė kaina 25.00-50.00 €

Kaip greitai taisomi tokie „sunkus” gedimai?

Deja, bet dažniausiai toks remontas užtrunka ne vieną ir ne dvi dienas. Sulaužyto seno korpuso klijavimas atstatant formą nuo 3 iki 5 dienų, naujo korpuso ar dangčio užsakymas iš užsienio tiekėjų trunka nuo 2 savaičių iki mėnesio, o naudotų deficitinių detalių paieška gali trukti ir kelis mėnesius. Tačiau kompiuterį suremontavus kokybiškai, jis tarnaus dar ilgą laiką. O kol bus remontuojamas Jūsų įrenginys, galime pasiūlyti pakaitinį kompiuterį.

Lūžusių nešiojamo kompiuterio lankstymo vyrių (lankstų) keitimas, laikiklių, korpusų remontas. USB lizdų, maitinimo lizdų keitimas, kiti litavimo darbai Kaune.

Norite pasikonsultuoti ar iškviesti meistrą į namus? Kompiuterių Serviso telefono numeris Kaune: 8-37-353432 8-614-61610,detalūs kompiuterių serviso kontaktai.