Dažnai užduodami klausimai apie kompiuterių programų remontą

Klausimas: Ką daryti užkrėtus kompiuterį virusu?

Atsakome:Kompiuterį atjunkite nuo vietinio (lan) tinklo. Įsitikinkite, kad antivirusinė programa atnaujinta. Jeigu jos reguliariai neatnaujinsite, kai kurie virusai gali patekti į kompiuterį, nes programa jų neatpažįsta. Nebandykite instaliuoti antros antivirusinės programos šalia jau naudojamos. Norėdami virusą pašalinti įjunkite „Safe Mode“ režimą, tai galite padaryti iš naujo įjungdami kompiuterį ir nuspausdami F8 mygtuką. Jeigu tai nepadeda, kreipkitės kvalifikuotos pagalbos.
Nekopijuokite jokių duomenų į kitas laikmenas iš užkrėsto kompiuterio, nes su jums svarbiais duomenimis įsirašysite ir nepageidaujamų priedų (virusų).

Klausimas: Kokią antivirusinę programą rekomenduojate?

Atsakome: Tai priklauso nuo keleto faktorių. Jei kompiuteris naudojamas nekomerciniams tikslams- namų kompiuteriai, nepelno siekiančios organizacijos ir pan. galite rinktis vieną iš nemokamu antivirusinių programų. Priešingu atveju programą teks pirkti. Rekomenduojame ESET NOD 32 arba Kaspersky AV sprendimus.
Visados atminkite jokia antivirusinė programa nėra panacėja, saugotis virusų reikia ir patiems.

Klausimas: Norėčiau įdiegti Windows 7 į kompiuterį, kuri pirkau su Windows 8, tačiau nei gamintotojo pateiktuose kompaktiniuose diskuose, nei intenete nerandu šiam kompiuteriui skirtu Win 8 tvarkyklių (draiverių). Ar galite padėti?

Atsakome:Taip, daugelis gamintojų, nebepateikia naujiems kompiuteriams (ypač nešiojamiems) skirtų Windows  tvarkyklių. Tokiu atveju galima ieškoti analogiškų tvarkyklių internetiniuose archyvuose pagal pagrindinės plokštės, grafikos akseleratoriaus ir kt. lustų indentifikacinius numerius.
Jei Jums tai atrodo sudėtinga, ar nerandate reikalingos tvarkyklės kreipkitės, 9 atvejais iš 10 mes Jums padėsime. Netik perinstaliuosime operacinę sistemą Jūsų kompiuteryje, surasime ir įdiegsime visas reikalingas tvarkykles, bet ir pateiksime atskirą kompaktinį diską su tvarkyklių instaliaciniais failais. Tad ateityje, vėl prisireikus instaliuoti operacinę sistemą, reikiamus draiverius Jūs jau turėsite.

Klausimas: Mano notbuko klaviatūra neturi rusų kalbos raidyno, ar galima ką nors sugalvoti neikeičiant pačios klaviatūros?

Atsakome: Jei kirilicą (rusų kalbos rašmenimis) naudojatės retai rekomenduojame naudotis http://winrus.com/keyboard.htm įrankiu. Kitu atveju rekomenduoju pakeisti klaviatūra (naujos klaviatūros kaina priklausomai nuo modelio 80-160 Lt), ar bent jau įsigyti lipdukų rinkinį su rusiškomis raidėmis (8-10 Lt)

Klausimas: Kokią nemokamą operacinę sistemą rekomenduojate? Ar yra tokių OS lietuvių kalba?

Atsakome: Mes rekomenduojame nemokama(atviro kodo) Baltix GNU/Linux operacinę sistemą. Ją galite nemokamai parsisiųsti arba įsigyti kompaktinį diską su jau įrašyta programa mūsų parduotuvėje. Pirkdami diską Jus sumokėsite tik už ‘įpakavimą’: laikmeną bei pažintines brošiūras .

Norite paklausti kiek kainuos Jūsų kompiuterio remontas?

Kompiuterių Serviso telefono numeris Kaune: +370 37 353 432 +370 614 61610, detalūs kontaktai →.