Dažnai užduodami klausimai apie kompiuterių remontą (D. U. K.)

Klausimas: Ar taisymo darbams suteikiama garantija?

Atsakome: Taip, visiems atliktiems darbams priklausomai nuo buvusio gedimo suteikiama garantija.

Klausimas: Ar po remonto išliks kompiuteryje esantys duomenys?

Atsakome: Visuomet stengiamės  išsaugoti visą esamą informaciją. Jei įmanoma patartina periodiškai daryti atsargines kopijas.

Klausimas: Ka tik apliejau laptopą, kaip elgtis?

Atsakome: Pirmiausia išjunkite iš elektros tinklo ir išimkite bateriją. Kreipkitės į servisą. Platesnį paaiškinimą ka daryti apipylus nešiojamą kompiuterį skaitykite patarimų skyriuje.

Klausimas: Sugedo Benq FP731 monitorius, dega įjungimo indikacijos lemputė, bet vaizdo nėra. Kiek kainuotu remontas?

Atsakome: Deja šios serijos monitoriai turi gamyklinį pašvietimo lempų keitiklio broką. Remonto kaina ~25 eur.

Klausimas: Nešiojamas kompiuteris pradėjo savaime išsijunginėti, kairėje pusėje ant klaviatūros uždėjus ranką stipriai jaučiasi šiluma. Ar gali kompiuteris savaime persikrauti nuo perkaitimo?

Atsakome: Taip. Kompiuterio perkaitimas dėl susikaupusių dulkių yra viena dažniausių jų gedimo priežasčių. Dulkės ypač greitai kaupiasi jei namuose turite gyvūnų (kačių ar šunų povilnė labai greitai užkiša kompiuterio aušinimo ertmes) arba mėgstate savo notebook’u naudotis lovoje.
Patariame nesinaudoti kompiuteriu kol neišvalysite jo aušinimo sistemos, antraip gali sugesti vaizdo plokštė ar procesorius – brangiausios kompiuterio dalys. Jei nuspręsite ardyti savo kompiuterį patys pasirūpinkite antistatine aplinka bei tinkamais įrankiais, įsitikinkite, kad žinote jo konstrukciją, nes ardant ‘aklai’ lengva pažeisti jautrias mikrojungtis bei kontaktus.
Mūsų servise nešiojamo kompiuterio dulkių išvalymas ir termopastos keitimas priklausomai nuo modelio kainuoja 15-25 eur. Net jeigu išoriškai kompiuteris atrodo ‘švarus’ profilaktiškai kartą per metus rekomenduojame išvalyti dulkes. Patariame nelaikyti laptopo lovoje ar ant medžiaginių baldų, nes daugumos nešiojamų kompiuterių aušinimo anga yra korpuso apačioje. Plačiau apie dulkes kompiuteriuose.

Klausimas: Sulūžo nešiojamo kompiuterio pakrovėjo kištukas, kiek kainuotų pakeitimas? Per kiek laiko sutaisytumėt?

Atsakome: Tai nesudėtingas gedimas, paprastai pataisome tapačią dieną. Naudojant naują kištuką remontas kainuoja ~10 eur. Be to turime platų pakaitinių kroviklių asortimentą ir dažniausiai galime iškart pasiūlyti analogišką maitinimo šaltinį, jei senojo remontuoti neverta.

Klausimas: Atsitiko nelaimė- sudužo mano A1466 Macbook Air ekranas. Gal galima ji pataisyti nekeičiant, nes kitoje firmoje pasake, kad jie netaisomi, o įdėti naują kainuoja virš trijų šimtų eur.

Atsakome: Sudaužytos LCD matricos netaisomos, ją reikėtu pakeisti. Ir naujo tokio ekrano komplekto kaina tikrai nedžiuginanti, beveik 300 eur neįskaitant keitimo paslaugos. Tačiau mes turime nemažą naudotų matricų pasirinkimą. Geros kokybės Jūsų kompiuteriui tinkamą naudotą ekraną su pakeitimu galime pasiūlyti tik už 100 eur. Daugiau apie ekranų keitimą ir remontą galite sužinoti šiame straipsnyje.

Klausimas: turiu sugedusi kompiuterį, kurio nenorių remontuoti, gal jūs superkate neveikiančius kompiuterius? Ar galite patarti kur tokį kompiuterį parduoti?

Atsakome: Superkame tik tuos kompiuterius kurių dalis galėsime panaudoti. Tam tinka kompiuteriai pagaminti ne anksčiau kaip 2019 metais.  Kompiuterius pagamintus iki 2019 m. ir kitą elektroninę įrangą nemokamai priimame utilizacijai. Perkamo kompiuterio kaina nustatoma kiekvienu atveju individualiai po apžiūros mūsų dirbtuvėse.

Klausimas:Sveiki. Norėčiau pasiteirauti ar taisote planšetinius kompiuterius. Turiu samsung galaxy tab 2. Galutinai išsikrovęs jis daugiau neįsijungia ir galima sakyti net nesikrauna, nors prieš tai veikė nepriekaištingai.

Atsakome: Planšetinių kompiuterių remontas dėl jų kompaktiškos vidinės sandaros yra sudėtingesnis nei nešiojamų ar personalinių kompiuterių, tačiau mes atliekame ir šiuos darbus. Pagal aprašytus gedimo simptomus tikėtinas maitinimo kontūro gedimas. Remonto darbai užtruktu 3-5 dienas ir kainuotu ~40 eur.

Norite paklausti kiek kainuos Jūsų kompiuterio remontas? Parašykite mums

Kompiuterių Serviso telefono numeris Kaune: +370 37 353 432 +370 614 61610, detalūs kontaktai.