Turbūt daugelis turite nebenaują kompiuterį, kuris yra mažiausiai kelerių metų ar senesnis. Nusipirkus kompiuterį programos ir žaidimai veikė greitai, visa informacija tilpo kietajame diske, kompiuteris dirbo stabiliai ir pakankamai tyliai? Tačiau dabar kompiuteris pasidarė lėtesnis, veikia garsiai, o ekrane vis dažniau matote erzinantį pranešimą apie nepakankamą laisvos vietos kiekį diskiniame kaupiklyje? Jis juk toks pat kaip jį pirkote, kodėl taip nutiko?

Bėgant laikui išleidžiami vis nauji operacinės sistemos (Windows) atnaujinimai, atnaujinamos programos kurias Jūs naudojate. Dažnai atnaujinimai ir naujos programų versijos atsiunčiamos automatiškai, ir to net nepastebite. O kiekvieną naują programos versiją gamintojai stengiasi patobulinti, pagražinti, pridėti naujų funkcijų. Bet kurdami ar atnaujindami savo produktus programuotojai dažniausiai daro prielaidą, kad jų programa veiks naujame ar apynaujame: 1-2 metų amžiaus kompiuteryje.

Tačiau dažniausiai Jums nebūtina pirkti naujo kompiuterio tam, kad jis „pavežtų“naują žaidimą, antivirusinę ar kokią kitą programą. Galbūt Jūsų kompiuterį užteks tiesiog atnaujinti.

Jeigu Jūsų kompiuteris sulėtėjo, reikia jį atnaujinti.

Mes siūlome atlikti šios veiksmus:

Atliekami darbai

Tikėtinas rezultatas

1. Pagrindinės plokštės BIOS‘ atnaujinimas.1. Padidinamas kompiuterio darbo stabilumas.
2. SSD disko įmontavimas2. Tai naujos technoligijos, daug spartesnė alternatyva kietajam diskui. Plačiau apie SSD diskus ir jų sandarą galite sužinoti čia.
3.Maitinimo šaltinio ventiliatoriaus arba paties šaltinio keitimas.3.Sumažėja triukšmas ir šaltinio gedimo tikimybė. Jeigu kompiuteriui daugiau negu trys metai, patartina pakeisti visą šaltinį, nes laikui bėgant sumažėja elektrolito kondensatoriuose ir labai išauga šaltinio gedimo tikimybė.
4 Pagrindinio kompiuterio procesoriaus CPU keitimas (Galimas ne visais atvejais)4. Padidėja bendra sistemos greitaveika.
5. Procesoriaus ir vaizdo plokštės aušintuvų keitimas.5. Sumažėja kompiuterio keliamas triukšmas
6. Kietojo disko keitimas į talpesnį6. Išsprendžiama vietos trūkumo problema.
7. Praplečiama operatyvinė atmintis .7. Padidėja darbo greitis, ypač vienu metu dirbant keliose programose ir žaidžiant žaidimus.
8. Vaizdo plokštė keičiama į galingesnę.8. Labai paspartėja kompiuterinių žaidimų greitis.

 

Kompiuterio atnaujinimas

Padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią kompiuterio atnaujinimo variantą ir atliksime visus reikalingus darbus. Tačiau jei kompiuteris labai senas, pakeisti teks didžiąją dalį kompiuterio komponentų, kas ekonomiškai nenaudinga, todėl geriausia išeitis – pakeisti visą kompiuterį. Palankiomis sąlygomis galime pasiūlyti atnaujintus firminius Dell, Lenovo, HP kompiuterius arba sukomplektuoti naują kompiuterį pagal pageidavimą.

Kompiuterio atnaujinimas

Kompiuterių spartinimas