Atsarginės kopijos
Atsarginės kopijos

Jei sugedo aparatinė įranga ar per neatsargumą svarbius duomenys ištrynėte mes siūlome duomenų atstatymo paslaugą. Tačiau prarastus duomenis atkurti ne visuomet pavyksta, ar įmanoma atstatyti tik dalinai. Taip pat, atstatymo procedūra dažniausiai užtrunka nuo savaitės iki mėnesio, bei nėra pigi -nuo 50 eur iki …. O ir prarastos informacijos kainą dažniausiai įvertinti sunku, kadangi nuostoliai nematerialūs- prastovos, papildomos darbo valandos kartojant jau atliktą darbą, pastovus reikalingos informacijos trūkumas – tai nepalyginama su finansinėmis išlaidomis. Verslui informacija yra gyvybiškai svarbi, todėl Jūsų duomenys visada būtina apsaugoti nuo praradimo. Atsarginės kopijos įvykus incidentui leis greitai atkurti visą įmonės veiklai reikalingą informaciją ir sumažinti nuostolius iki minimumo.

Atminkite- atsarginės kopijos sukūrimas- pigiausias duomenų atstatymas.

Dažniausiai pasitaikančios duomenų praradimo priežastys: kompiuterinių virusų atakos, diskinių kaupiklių gedimai, duomenų bazių klaidos, elektros įtampos šuoliai, vagystės ir dar daug kitų.
Tam, kad sumažinti duomenų praradimo riziką būtina iš anksto pasirūpinti automatiniu duomenų archyvavimu ir reguliariu atsarginių duomenų kopijų atlikimu.

Įvykus nelaimei, pavyzdžiui, vagystei ar gaisrui, greitai atkurti veiklą įmanoma tik iš atsargines duomenų kopijos esančios fiziškai nutolusiame serveryje. Todėl rekomenduojame naudoti automatizuotus atsarginių kopijų į debesį (angl. cloud) sprendimus. Čia galite sužinoti daugiau apie mūsų teikiama paslaugą: rezervinį duomenų kopijavimą į nutolusį serverį ir debesies nuomą Jūsų verslui.

Teikiame nemokamą konsultaciją duomenų apsaugos ir archyvavimo klausimais. Išanalizuosime esamą situaciją, pasiūlysime kelis galimus sprendimo būdus priklausomai nuo kritinių duomenų kiekio, esamos infrastruktūros bei skirto biudžeto.

Susisiekite su mumis →