Įmonių kompiuterių priežiūra Kaune vykdome jau daugiau nei dešimtmetį, todėl žinome ir norime atsakyti į dažniausiai kylančius klausimus apie IT priežiūrą:

KAS TAI?
Siūlome įmonių informacinių sistemų priežiūros paslaugą. Šių paslaugų tikslas užtikrinti efektyvų technikos galimybių išnaudojimą, išvengti galimų techninių ir programinių sutrikimų, bei kuo skubiau pašalinti nenumatytas problemas ir atstatyti sistemų darbingumą.
KAM AKTUALU?
Ši paslauga orientuota į smulkų bei vidutinį verslą, tačiau aptarnaujame ir įmones turinčias daugiau nei 50 kompiuterizuotų darbo vietų. Todėl mes galime pasiūlyti gerąją didžiųjų kompanijų praktiką paremtus sprendimus, net jei Jūsų biure tėra du kompiuteriai.
AR VERTA?
Jei savo darbe naudojate kompiuterinę-informacinę sistemą jums tikrai verta apsvarstyti IT priežiūros paslaugų sutarties sudarymą. Sklandžiai veikianti sistema sumažina prastovų tikimybę, didina darbo našumą ir kokybę, apsaugo nuo svarbių duomenų praradimo ir leidžia Jūsų darbuotojams visą dėmesį skirti pagrindinei veiklai.
KODEL MES?
Mūsų pagrindinė veikla IT technikos remontas bei priežiūra. Tikslas-teikti profesionalias paslaugas, pritaikytas Jūsų poreikiams.
Visi technikai turi aukštąjį techninį išsilavinimą bei ne mažesnį nei 3 metų darbo stažą, įmonės patirtį šioje srityje kaupiame ir aktyviai dirbame nuo 1997 metų.
Į aštuonis iš dešimties iškvietimų reaguojame greičiau nei per 90 min. O gedimus pašaliname mažiau nei per 1 darbo dieną (2015m antro ketvirčio duomenys).
Nuolatos stengiamės tobulėti bei pateisinti klientų lūkesčius.Mūsų darbuotojai – savo srities profesionalai ir entuziastai. Aktyviai dalyvaujame programinės ir aparatinės įrangos gamintojų mokymuose ir seminaruose.
Vertiname ilgalaikius santykius su klientais ir galime pateikti jų rekomendacijas. Kliento duomenų saugumą užtikriname konfidencialumo sutartimi,

įsipareigodami saugoti mums patikėtą kliento informaciją tiek bendradarbiavimo metu, tiek ir vėliau.

KIEK TAI KAINUOJA?

Kompiuterių priežiūros abonentinė sutartis:

Darbo vietų kiekisVienos darbo vietos priežiūros kaina per mėn
Nuo 1 iki 5 kompiuteriųvnt20.00 €
5- 10 kompiuteriųvnt16.00 €
10- 20 kompiuteriųvnt12.50 €
20-30 kompiuteriųvnt8.00 €
50 kompiuterių ir daugiauvntpagal susitarimą
NAS įrenginysvnt12.00 €
Serveris Windows OS/ Linux OSvnt48.00/36.00 €
   • *Atvykimas, darbai vietoje (iki 2val./1 darbo vietai per mėn.), konsultacijos telefonu bei nuotolinė pagalba- nemokama.
  • *Pirminė IT ūkio apžiūra (auditas) bei problemų identifikavimas- nemokamai.
   * Esant mažiau nei 3 darbo vietoms taikomas minimalus aptarnavimo mokestis 41.32 € per mėn.
   *Reakcijos laikas: nuotolinis prisijungimas iki 60 min, kompiuterių techniko atvykimas 4 darbo valandos, jei nesutarta kitaip.
  • *Mokėjimo atidėjimas iki 14d.
  *Kainos – be PVM.Kainynas orientacinis, kaina priklauso nuo konkrečių kliento poreikių.

Sutartis taikant valandinį apmokėjimą:

  • * Pirminė IT ūkio apžiūra (auditas) bei problemų indentifikavimas- nemokamai.
  • * Mokėjimo atidėjimas iki 14d.
  • * Reagavimas (kompiuterių techniko atvykimas)- ne daugiau kaip 8 darbo valandos
  • * Remonto darbai pas Jus vietoje:
   24.00  € darbo valanda
   9.00  € atvykimas
   • * Darbai nuotoliniu būdu – 0.4  € už minutę
  *Kainos – be PVM.

Turite mums klausimų? Nežinote ar mūsų specialistai galės Jums padėti? O gal norite sužinoti tikslesnę kainą? Susisiekite su mumis!