Sudužo ar sugedo nešiojamo kompiuterio ekranas?

Nesiojamo kompiuterio ekranu keitimas

Sudaužytų ekranų keitimas

Kreipkitės, mes neabejotinai galime padėti. Turime ilgametę patirtį ir didelį atsarginių dalių sandėlį. Jei Jūsų kompiuteris senesnis ir sudužus ekranui manote, kad jūsų kompiuterio taisyti nebeverta, nes ekranas bus labai brangus, užsukite į mūsų servisą. Senesniems kompiuteriams  galime pasiūlyti naudotų ekranų kurių kainos prasideda nuo 30 € Nešiojamų kompiuterių ekranų keitimas viena iš paklausiausių paslaugų:

  • Keičiame visų nešiojamų kompiuterių ekranus.
  • Visoms dalims ir darbams suteiksime garantiją.
  • Jei įmanoma suremontuojame esamą ekraną.
  • Jei neturite galimybės pristatyti kompiuterio, atvykstame į namus!

Ekrano keitimas

Ekrano esančio bet kokiame nešiojamame kompiuteryje pagrindas- LCD matrica. Ji dažniausiai pažeidžiama mechaniškai- prispaudus, numetus ar sutrenkus kompiuterio ekraną. Suskilusios matricos neremontuotinos, jos keičiamos naujomis. Jei norite matricą pasikeisti patys reikės išsiaiškinti kokio tipo, įstrižainės ir skiriamosios gebos ekranas Jums reikalingas. Tai galite sužinoti pagal matricos kodą esanti kitoje jos pusėje pvz. B173RW01. Jei  neketinate patys keisti ekrano ardyti patiems savo kompiuterio nerekomenduojame. Ilgametę patirtį turinčiu kompiuterių servisų darbuotojai remonto kainą nustatyti gali per keletą minučių, tam pakanka žinoti tikslų kompiuterio modelį. Susisiekite ir pasistengsime įvardyti galimus variantus ir kainas.

Ekrano pašvietimo lempos keitimas

LCD Ekrano pašvietimo lempa

Ekrano pašvietimo lempa

LCD ekranai turi dviejų tipų pašvietimą, kurio dėka apšviečiama matrica- light-emitting diode (LED) ir Cold Cathode Fluorescent Lamp (CCFL). Naujesnių kompiuterių ekranuose dažniausiai montuojamas LED pašvietimas, turintis daug privalumų lyginant su senesniuose ekranuose naudojamomis šalto katodo  CCFL lempomis. LED pašvietimas paprastai yra ilgaamžis, naudoja nedaug elektros energijos yra mažų gabaritų, kas leidžia gaminti plonesnius ekranus. LCD LED ekranams matricos pašvietimo problemų praktiškai nepasitaiko. O štai LCD CCFL ekranams kurių kompiuteriuose vis dar yra pakankamai nemažai, pašvietimo problemos pakankamai dažnos. Jei ekranas staiga tapo juodas, bet pašvietus prožektoriumi matomas vaizdas ar jo kontūrai, labai tikėtina, kad sugedo pašvietimo lempa. Dėl šio gedimo keisti viso ekrano nereikia, bet patiems bandyti suremontuoti pašvietimą primygtinai nerekomenduojame. Tokio gedimo šalinimas kompiuterių servise kainuoja 22 €-28 €.

Įtampos keitiklio remontas

LCD pasvietimo remontas

LCD Pašvietimo lempų keitiklis

Įtampos keitiklis dažnai dar vadinamas inverteriu naudojamas tik ekranuose su CCFL pašvietimu. Jo paskirtis srovės tiekimas pašvietimo lempoms. Sugedus keitikliui nebeveikia CCFL lempos, dėl ko vaizdas ekrane tampa labai blankus ar visai neįžiūrimas. Inverterį galima remontuoti arba keisti nauju. Tokio gedimo atveju, ekrano remonto kaina 28 €-35 €

Matricos šleifo keitimas

Ekrano sleifo pakeitimas

Ekrano sleifas

Kiekvienas ekranas su kompiuterio pagrindine plokšte sujungtas duomenų perdavimo kabeliu įprastai vadinamu „šleifu”. Kai kuriais atvejais (monitoriuose su LED pašvietimu) šis kabelis perduoda ir elektros energiją. Dažnai uždarant/atidarant ekrano dangtį šleifas lankstosi kartu, nutrūksta jame esančios plonos gijos. Tuomet vaizdas mirksi, keičiasi spalvos arba jos ne tokios, kokios turėtų būti, o taip pat gali dingti ekrano apšvietimas. Daugumoje atveju sugadintą šleifą pigiau ir greičiau pakeisti kitu, nei remontuoti.
Orentacinė LCD duomenų perdavimo kabelio keitimo kaina 25 €